تدریس خصوصی طراحی سایت

تدریس خصوصی طراحی سایت

تدریس خصوصی طراحی سایت

همه آن چه که باید درباره ی تدریس خصوصی طراحی سایت بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

 در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

تدریس طراحی سایت چیست؟

2 نمونه از مراحل تدریس خصوصی طراحی سایت چیست؟

تدریس خصوصی طراحی سایت چه فوایدی دارد؟

تدریس خصوصی طراحی سایت
تدریس خصوصی طراحی سایت

تدریس طراحی سایت

وب به سرعت در حال پیشرفت است. توسعه وب فوروارد شده به طور عمده تحت تاثیر تغییرات اخیر در تکنیک ها و رویکردهای برنامه نویسی قرار گرفته است. در سال 2003، یک توسعه دهنده وبسایت فقط شامل HTML و CSS بود،که  احتمالا با کمی کار با جاوا اسکریپت کپی و جاگذاری شده، وبسایتهایی را ایجاد می کردند که بر روی رایانه های رومیزی قابل مشاهده باشد.

در حال حاضر اما، یک توسعه دهنده وب فوری مناسب در HTML و CSS، جاوا اسکریپت و جیکوئری، پیش پردازنده های CSS، تکنیکهای جدید مانند طراحی پاسخگویی  خرید آنلاین و امکان مشاهده در تلفن همراه و دنیای دستگاههای جدید برای مشاهده وبسایتها است.

2 نمونه از مراحل تدریس خصوصی طراحی سایت

در این مقاله، تنها بر روی دو دوره تمرکز خواهیم کرد: یک دوره طراحی مقدماتی  و HTML و CSS

توجه به مفاهیمی مانند استراتژی وب سایت و برنامه‌ریزی. طراحی اطلاعات، قابلیت استفاده، طراحی مبتنی بر کاربر، جاوا اسکریپت و jQuery، سیستم‌های مدیریت محتوا و غیره، ارزشمند هستند و در برنامه آموزشی تدریس خصوصی  طراحی سایت پوشش داده می شوند.

 

  • طراحی

در اکثر برنامه‌های طراحی وب ، دانشجویان یک دوره برای ایجاد چیدمان وب سایت به عنوان یک نمودار گرافیکی در نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ انتخاب خواهند کرد.

دانش جو ممکن است با یک عکس از وب سایت موجود، لایه‌بندی کردن بر روی تصاویر خود و محتوای خود برای ایجاد یک طراحی منحصر به فرد، شروع کند و یا ممکن است طرحی را از نو ایجاد کند.

هنگامی که دانش جو اصول کار با نرم‌افزار را فرا گرفته‌اند، این دوره بحث در مورد قابلیت استفاده، رنگ، چیدمان، فونت ها، فضای منفی، کیفیت تصویر و مکان و غیره را ایجاد می‌کند. این کار دانش جو را قادر می‌سازد تا یک صفحه وب را در ذهن خود تصور کند، بدون اینکه بیش از حد نگران این باشد که این صفحه چگونه کدگذاری می‌شود.

زمانی که دانش‌ جو شروع به کدگذاری صفحه می‌کند، آن‌ها مهارت‌هایی را برای تصور آنچه که می‌خواهند قبل از نوشتن یک خط کد ایجاد کنند، خواهند داشت.

طراحی
طراحی
  • آموزش HTML و CSS

در یک دوره خاص HTML و CSS، دانشجو تفاوت بین نشانه‌گذاری و ارائه را می‌آموزند. در طول این دوره، دانش جویان می‌آموزند که یک صفحه وب را از نو بسازند، HTML، CSS و پرونده‌های تصویری را دستکاری کنند.

طرح‌های آن‌ها معمولا کاملا مرسوم است و معمولا در مورد شناور سازی و موقعیت یابی به عنوان بخشی از این فرآیند یاد خواهند گرفت. سازگاری مرورگر ممکن است به همان اندازه که با آن مواجه است، قابل لمس باشد.

آموزش HTML و CSS
آموزش HTML و CSS

تدریس خصوصی طراحی سایت چه فوایدی دارد

1)بسیاری از مدرسان طراحان وب با استعداد،  طوری به مبتدیان آموزش می‌دهند که ممکن است برای دانشجویان آموزش کسل‌کننده و دشوار باشد.بخشی از مشکل این است که یک توسعه دهنده سطح بالا اطلاعات زیادی را بدون درک این موضوع که دانش جو هیچ پیش زمینه ای نداردبه آن ها آموزش می دهد.متخصصان که هر روز با این مسایل برخورد می‌کنند،اما همه این مطالب برای دانشجویان جدید هستند و باید طوری آموزش انجام شود که برای همه ی دانشجویان مبتدی قابل فهم و قابل یادگیری باشد.

تدریس خصوصی طراحی سایت چه فوایدی دارد
تدریس خصوصی طراحی سایت چه فوایدی دارد

2) کلاسهای  خصوصی طراحی وب باید به صورت آموزش عالی ارائه شود و باید درباره ی شیوه ی آموزشی که چگونه باید دانشجویانی را که در مورد HTML یا CSS چیزی نمی دانند، آموزش دهند، به طوری که آنها در مورد طراحی و ساخت وب سایت ها به صورت مستقل از دستگاه، با استفاده از تکنیک های مدرن مانند طراحی پاسخگو و قابل مشاهده در تلفن همراه را ایجاد کنند.

تدریس خصوصی طراحی سایت چه فوایدی دارد
تدریس خصوصی طراحی سایت چه فوایدی دارد

منابع آموزشی

3)منابع آموزشی موجود در اینترنت که برای طراحی و توسعه وب در دسترس است. با توجه به کمبود وقت و تکامل سریع اینترنت، بازبینی دوره ها که باید هر سال آن ها با آخرین مطالب به روزرسانی بشود عملا غیر ممکن باشد

منابع آموزشی
منابع آموزشی

4)بعضی از معلمان اغلب وب سایت‌هایی را می‌سازند که منابعی برای حفظ آخرین اطلاعات و تکنیک‌های به روز در این زمینه ها را  ندارند. با این حال، بدون دسترسی آسان به منابع آموزشی عالی، ارائه مطالب به شیوه‌ای که دانش آموزان بتوانند درک کنند ، دشوار است.

مربیان و استادان تمام‌وقت معمولا وب سایت را به صورت حرفه‌ای نمی‌سازند یا تعداد کمی از آن‌ها را می‌سازند و بسیاری از دیگر سایت ها ممکن است بسته به زمان خود، به سختی بروزرسانی با گرایش‌ها و تکنیک‌های جدید داشته باشند.

 

تجهیزات مناسب کامپیوتری

5)با تجهیزات مناسب کامپیوتری، شما می توانید یک صفحه آموزشی حرفه ای را ایجاد کنید. حتی اگر شما مشغول تدریس و ایجاد برنامه های جدید هستید، زمان کافی برای ساخت وب سایت لازم است که پروژه خود را به درجه جدیدی برسانید و ارتقاء دهید.

 

6)در واقع، مهم نیست که چه نوع وب سایت را  آموزش خواهید دید ، ساخت یک وب سایت شاهکار، یک کار آسان برای شما خواهد بود.

همچنین نیازی به داشتن پس زمینه در برنامه نویسی و طراحی نیست. صرف نظر از مهارت و تجربیات قبلی شما، تضمین می کند که نتیجه عملکرد بالا و بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه و مرورگرهای مدرن وب قابل استفاده باشد .

تجهیزات مناسب کامپیوتری
تجهیزات مناسب کامپیوتری

نکته

7)یکی از چیزهایی که ما تشخیص دادیم این است که اغلب معلمان coders نیستند. بنابراین، برای ما مهم است که یک برنامه‌درسی و آموزشی تهیه کنیم، که حتی به افراد معمولی که در این زمینه دانش کافی ندارند نیز این اجازه را بدهد که بدون هیچ مهارت کد گذاری بتوانند یک سایت را طراحی کنند و  می‌توانند به سادگی نقش یک تسهیل‌کننده برای آن ها باشد، چرا که آموزش خصوصی وب سایت ما از تمامی مباحث به روز و حتی درجه‌بندی و قابل ارتقاء  پشتیبانی می‌کند.

نکته
نکته

اشتباه رایج در میان مدرسان حرفه ای، این است که صفحات وب نمونه خود را به صورت زیبا، و متناسب با مرورگر سازگار از همان ابتدا به کار می برند..

متاسفانه این نکته  جالبی نیست. مبتدی ها می توانند به راحتی از طریق مرور وب، طرح های زیبایی را بیابند. وظیفه مدرسان این است که به وضوح نشان دهد کدام خط چه کدی و نحوه تاثیر آن در صفحه وب چه در ظاهر و چه در عملکرد به چه شکل است.

“Seriously one of the easiest and most feature rich themes I have ever come across. Must have for any web designer.”

Jesse Molinsky , CEO , WP Design

Standard

For Home Businesses and Solopreneurs
$ 25 per month paid annually
  •  

Pro

For Small Businesses and Professional Marketers
$ 55 per month paid annually
  •  

Advanced

For Marketing Teams and Agencies
$ 125 per month paid annually
  •  

9,024,448 community members  ,  2,459,792 items for sale